Szanowni Państwo!

                Biuro Handlowe firmy Stefand Sp. z o.o. powstało w 2001 roku w oparciu o potencjał i doświadczenie działającej od 1991 roku firmy wykonawczej.

Sami doświadczyliśmy i wiemy, że stosowanie odpowiednich narzędzi i sprzętu jest istotnym warunkiem osiągnięcia sukcesu.

Mamy wszechstronną ofertę sprzedaży i pośrednictwa dla firm wykonawczych, produkcyjnych, usługowych, instytucji i zakładów oraz indywidualnych użytkowników.

      Żadne Państwa zapytanie ofertowe nie pozostanie bez odpowiedzi   ?   nasza wiedza o dostawcach i producentach, umowy partnerskie oraz współpraca ze specjalistami z wielu branż pozwala na zaoferowanie pomocy także w zakupie specjalistycznych i nietypowych narzędzi i urządzeń.

Wyszukiwarka asortymentu i producentów ułatwi Państwu wysłanie zapytania ze strony, które zawsze można poszerzyć o dowolny asortyment lub producenta, jeżeli brak ich w naszej bazie.

Zachęcamy do korzystania z przycisku Zapytanie.

Przyjęta forma działania jako Biuro Handlowe umożliwia nam, na Państwa życzenie, przedstawienie ofert różnych producentów i to w korzystnych cenach.

Fachowość, rzetelność kupiecka i wszechstronność to nasze atuty.

STEFAND Sp. z o.o.35-210 Rzeszów, ul. Króla Augusta 29/Etel/fax: (17) 852-33-06, (17) 852-98-03, tel.kom. +48 609 731 153